KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771457
nr 1277 1457
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Ölglas. Signerad. Olja på pannå, 36x30 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:44:33
500 kr
700 kr
900 kr